Senator Ryszard Majer uczestniczył w obchodach 15-lecia powstania Jurajskiego Klubu Seniora.
Z tej okazjo senator R. Majer złożył najserdeczniejsze życzenia kolejnych lat upływających w zdrowiu, pomyślności oraz niegasnącej energii do dalszej działalności.








