Warning: A non-numeric value encountered in /home/rmajer/domains/majer.senat.pl/private_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467

5 lutego 2017 z inicjatywy dr. Ryszarda Majera wiceprzewodniczącego Komisji Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej Senatu RP gościł na Ziemi Częstochowskiej Jego Ekscelencja Pierre Lévy Ambasador – Minister Pełnomocny Republiki Francji w Rzeczypospolitej Polskiej, Kawaler Legii Honorowej i Narodowego Orderu Zasługi. W związku z pobytem JE, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie wydała Koktajl prezentujący Potencjał gospodarczy Ziemi Częstochowskiej. Spotkanie odbyło się w Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II  w Częstochowie.
Po koktajlu Ambasador wraz z zaproszonymi gośćmi zwiedzili zbiory Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II powstałe dzięki wielkiej pasji i niespożytej energii Prezesa firmy President Electronics Poland – Krzysztofa Witkowskiego, wspieranego w swoim działaniu przez współwłaścicieli firmy Groupe President Electronics z Francji.